تبلیغات
ایده های نوین برای دکوراسیون داخلی - از ایده تا طراحی دکوراسیون داخلی
 

خدمات طراحی , بازسازی و دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

خلاقیت و پایبندی در عین ساختار شکنی با ساختارها در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی ترکیبیست خلاقانه از رنگ ها و متریال که با چیدمانی موزون - منظور از موزون بودن در دکوراسیون داخلی اصلا پایبندی 10% به قواعد خاصی نیست بلکه نتیجه حاصله از ترکیب رنگ و نور و متریال های موجود در فضا باید به گونه ای باشد که به ایده آل های مورد نظر مشتری نزدیک باشد . گروه آی چوب با تجربه ای 10 ساله و رزومه ای درخشان میتواند ایده های بکری را در فضای شما پیاده سازی نماید

نقش پرده در دکوراسیون داخلی

میله های پرده ای که مماس با سقف باشند و پرده ای که با زمین در تماس باشد، باعث می شود پنجره ها کشیده به نظر آیند.  وجود این شومینه در اتاق یک نکته ‎ اتکا به وجود می آورد. نکته دیگری که این شومینه دارد این است که به راحتی قابل جدا شدن است یعنی حالت آن نیمه دایمی است، بنابراین اگر بخواهید این خانه را عوض کنید قابل جابجا شدن است .پوشاندن کف اتاقها با این موکت قهوه ای شکلاتی باعث می شود حواشی اتاق در برابر رنگ دیوار معنایی برای خود بگیرند و خطوط تمیز و شیکی بوجود آید این موکت دقیقا طبق ابعاد اتاق برش خورده است و به آسانی برداشته می شود .گامبرل برای این کار از یک میز پایه بلند ساده استفاده کرده و آن را به دیوار تکیه داده است. از این میز هم به عنوان میز کار و هم به عنوان میز نهارخوری دو یا سه نفره می توانید استفاده کنید .در یک فضای کوچک، این دو میز استوانه ای با فضای تو خالی که دارند بهترین گزینه هستند. در درجه اول به خاطر کوچک بودن حمل و نقل آنها آسان است و مزیت دوم آن مخفی کردن وسایل اضافی در داخل این میزهای گرد است .

 

دکوراسیون داخلی اتقاق خردسالان

وقتی یکی از بچه ها شروع به رشد می کند، مسئولیت آن نیز بالا می رود. مراقبت از کودک بالا می رود و اتاق جداگانه  می خواهد . به این منظور نیاز به یک طراحی جدید و تجهیزات جدید است. بنابراین، از طریق ایده های تزئین اتاق کودک نو پا شما می توانید با توجه به نیازهای خود قسمتی از این ایده ها یا همه آنرا طراحی کنید.همانطور که قبلا ذکر شد، مرحله کودک نو پا یک مرحله است که مسئولیت های بالا بر روی شانه پدر و مادر است. از آنجا که کودکان نوپا با خطرات همراه هستند، باید احتیاط خاص به اتاق او درنظر گرفته شود. شما می توانید این خطر را در محیط اطراف خود با ایده تزئین اتاق کودک نو پا،  کاهش دهید.

دکوراسیون داخلی اتاق کودک و نوجوان

از آنجا که کودکان نوپا در مرحله رشد هستند،  نیاز به یک اتاق دارند که می تواند فضای کافی را برای رشد آنها فراهم کند. اتاق باید به گونه ای باشد که  چشم انداز آن به اندازه کافی از یادگیری طراحی شده باشد، و باید به گونه ای باشد  مجهز شده باشد که  هیچ خطر و یا آسیبی بچه را تهدیدنکند. شروع از رنگ مبلمان اتاق ، همه چیز در اتاق کودک نوپای شما بسیار حیاتی است، و ایده های تزئین اتاق کودک نو پا  شما را در تنظیم بهترین راه حل برای کودک شما کمک کند. در اینجا برخی از ایده های تزئین برای اتاق کودک شما بیان شده از آنجا که کودکان نوپا زمان بیشتری را بر روی زمین صرف  میکنند، قرار دادن فرش یک گزینه بسیار خوب است. توجه داشته باشید که فرش باید نرم باشد، چرا که زانوان کودک نوپا  بسیار نرم هستند و اگر فرش کمی خشن باشد، کودک شما ممکن است آسیب ببینید. فرش نرم به کودک نوپا. اجازه خواهد داد آزادانه در سراسر  اتاق حرکت کند .بستر و ارتفاع آن از عوامل مهم دیگری است که باید در نظر داشت . با توجه به ایده های تزئین اتاق کودک نو پا، ارتفاع از بستر نباید زیاد باشد. اگر تخت خواب بالا باشد، احتمال دارد که فرزند شما به پایین بیفتد. بلند شدن روی تخت یک سرگرمی واقعی برای او خواهد بود در صورتی که ارتفاع متوسط ​​نباشد در عوض، ایده تزئین اتاق کودک نو پا نشان می دهد که ارتفاع باید پایین باشد، زیرا که او تمایل دارد به پایین آن بیاید .رنگ دیوارها را به سبک عکسها و پوستر با شعر حروف، اعداد و غیره انتخاب کرد، به طوری که کودک شما  شروع به یادگیری کند.. سعی کنید حداکثر فضای آزاد در اتاق کودک نوپای خود نگه دارید به طوری که او آزادانه بتواند بازی کند، بدون اینکه صدمه ببیند

 دکوراسیون داخلی سبز جنگلی

برای اینکه فضایی به زیبایی جنگلی در فصل پاییز داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از سایه‌های رنگی قهوه‌ای و سبز در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید.برای اینکه فضایی به زیبایی جنگلی در فصل پاییز داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم از سایه‌های رنگی قهوه‌ای و سبز در دکوراسیون منزلتان استفاده کنید. دیوارها به رنگ قهوه‌ای اسپرسو و تیره می‌باشد که در اولین نگاه چشم را به سمت رنگ سیاه گمراه می‌کند، البته بدون زبری و خشن بودن رنگ سیاه. همان طور که در تصویر می‌بینید وسایل بکار برده شده در فضا همگی روشن و نورانی می‌باشند، مانند میز سفید یا صندلی سفید و قاب آینه‌ای که با صدف‌های سفید رنگ پوشیده شده است. سعی شده است حتی از وسایل شیشه‌ای که نور را از بین نمی برند هم در حد امکان استفاده شود. برای اضافه کردن رنگ در فضا از یک کاسه نارنجی و یک کوسن رنگارنگ استفاده شده که فضا را از حالت خنثی و دلگیر خارج سازد. پرده زیبای مجلل سیلک بکار برده شده ترکیبی از دو رنگ اصلی در فضا می‌باشد. تنهای آرام از رنگ سبز، یک راه کاربردی برای افزودن مقداری رنگ پاییز به اتاقتان بدون استفاده از رنگ قرمز یا نارنجی می‌باشد. ترکیبی از رنگ سبز دیوار و پایه شیشه‌ای آباژور و اثاثیه‌ای با رنگ خنثی و مقداری رنگ طلایی در کنار گلدانی با برگ‌های طبیعی این فضای زیبا را ایجاد کرده است. یک کنسول سیاه رنگ در این اتاق کنتراست زیبایی را با فرش قرمز رنگ ایجاد کرده است. قرنیز پهن سفید رنگ، دیوار را از زمین جدا ساخته، به این ترتیب چشم در این قسمت استراحت می‌کند. آینه و کنسول و صندلی نقطه‌گذاری با رنگ سیاه رنگ در فضا می‌باشد که به فضا زیبایی خاصی داده است. وقتی تعدادی اسباب و اثاثیه با طرح‌های بسیار زیاد مثل گلدان‌های راه راه و یک قالیچه پر از طرح و رنگ در کنار هم قرار می‌گیرند، رنگی که برای دیوار انتخاب می‌شود، باید بسیار زیرکانه و با سلیقه صورت گیرد، تا زمینه‌ای خنثی برای عناصر زیبای بکار برده، شود. رنگ قهوه‌ای تیره نیرنگی بسیار زیبا برای خودنمایی وسایل می‌باشد. کف چوبی، میز بامبو، لبه سفید رنگ دیوار فضا را به خوبی تکمیل می‌کند.

رنگ آمیزی در دکوراسیون داخلی و تاثیر رنگ ها

 رنگ آمیزی با رنگ سبز جنگلی، عمق و پر مایه بودن را به اتاق می‌دهد و فضا را آماده‌ی قرار دادن وسایل سنتی می‌کند. در این اتاق نشیمن جفت شدن پرده با کاناپه و آباژور همگی با رنگ اکر فضا را برازنده ساخته است که در کنار کفی با رنگ چوبی روشن و میز و عناصر کوچک دیگر به رنگ سیاه زیباتر به نظر می‌رسد. پارچه مخملین کوسن‌ها نرمی و زیبایی رنگ اتاق را در فضا تکرار کرده است. این اتاق نهارخوری پرنور با رنگ سبز زنده رنگ‌آمیزی شده است. لبه کرم رنگ، یک گزینه عالی برای سقف آرام طلایی رنگ می‌باشد. پرده کرم رنگ و صندلی‌های روکش شده و قالیچه، رنگ را در فضا تکمیل می‌سازد. فریم دور کارهای هنری روی دیوار هم به رنگ دیوار انتخاب شده است و یک قفسه سیاه رنگ نور را در فضا متعادل می‌سازد. دیوار به رنگ شکلاتی در این اتاق نشیمن آرام و گرم، فضا را زیباتر و خودمانی‌تر ساخته است. چرم مبل و پارچه گرم و نرم و یک شومینه سنگی فضا را روستایی و دلنشین کرده که در کنار دو قاب از دو گیاه زیباتر شده است. این اتاق نشیمن با رنگ طوسی سنگی رنگ‌آمیزی شده است که یک انتخاب زیرکانه برای تغییر ماهرانه رنگ شومینه به کار برده شده، است. رنگ گرم چوب در برابر رنگ تیره چرم قهوه ای به نظر عالی می‌رسد و به فضا احساس یک کلبه دنج و گرم و نرم می‌دهد.

رنگ بندی و دکوراسیون داخلی حمام

 دیوارهای حمام و دکوراسیون داخلی حمام به رنگ گرم شتری و مقدار زیادی از رنگ گرم چوب تیره، فضای حمام را مجلل ساخته و حمام کردن در این وان بزرگ را، دلنشین کرده که در کنار پنجره‌ای بزرگ و دید کامل به منظره بیرون این زیبایی دو چندان شده است. طرح جالب و زیبای کاشی‌کاری کف با تن‌های متنوعی از رنگ قهوه‌ای فضا را تکمیل کرده است. قهوه‌ای شکلاتی و سبز روشن سیبی ترکیب بسیار زیبا و تر و تازه‌ای می‌باشد. قاب سفید رنگ پرکار، در واقع به خوبی در زمینه‌ای ساده و یکدست قرار گرفته است.

 نقش گل و گیاه در دکوراسیون داخلی

انگار بهار كه می‌شود هر روز باد در گوش ردیفی از گل‌ها ترانه روییدن می‌خواند، كه فردا نوبت شماست؛ پس بدرخشید! این درخشیدن البته تا حدودی زیادی به نگهداری درست و دقیق ما از آنها بستگی‌دارد و هر چه این گل‌ها و جوانه‌ها لطیف‌تر باشند باید بیشتر مراقب‌شان باشیم. از بین گل‌های بهاری چند تا گل اصلی هستند که این روزها هم بیشتر در گل فروشی‌ها می‌بینیم

استفاده از گل سوسن باستانی در دکوراسیون داخلی

سنبل از خانواده سوسنی‌ها و یك گل پیازی است. سنبل از آن جمله گیاهانی است كه بهار را نوید می‌دهد و گل افشانی‌ آن درست در روزهای آغاز بهار است از نیمه اسفند تا اواخر فروردین در گلفروشی‌ها چشم را می‌نوازد و به رنگ‌های سفید و قرمز و آبی و بنفش و صورتی و زرد دیده می‌شود. سنبل خیلی از آب افشانی روی برگ‌هایش لذت می‌برد .

پس از اینكه گلدهی سنبل تمام می‌شود، یك پیاز در داخل گلدان انتظار توجه شما را دارد. اگر می‌خواهید سال بعد هم از این پیاز سنبلی داشته باشید، آن را در خاك باغچه یا گلدان بزرگ‌تر بكارید و اجازه بدهید تا رشد كند و برگ‌ها بتوانند پیاز را برای سال بعد تغذیه كنند. معمولا خود پیاز با خشك كردن برگ‌ها اعلام می‌كند كه وقت استراحت رسیده است و زمان بیرون آوردن پیازها از خاك است. اگر پیاز به خوبی توسط برگ‌ها تغذیه نشود، ممكن است دو سالی طول بكشد كه بتواند دوباره گل بدهد. بهترین خاك برای پرورش سنبل كه پیاز دارد، مخلوطی از شن نرم ساحلی همراه با تركیبی از تورب و كود گاوی است .

استفاده از گل پامچال در دکوراسیون داخلی

این گل رطوبت‌دوست است و نباید خشكی بكشد و باید به‌طور منظم آن را آبیاری كرد. به محض اینكه بوته پامچال خشكی بكشد، گلدهی در آن قطع می‌شود البته منظور این نیست كه بیش از اندازه به آن آب بدهید بلكه باید هر روز و به اندازه‌ای كه خاك گلدان مرطوب شود بدون اینكه آب از زیر گلدانی بیرون بزند، آبیاری شود .نور مستقیم در بهار همراه با دمای مناسب و خنكای هوا، می‌تواند شرایطی را مهیا كند كه رشد خوبی را طی كند اما با فرا رسیدن تابستان باید آن را از نور مستقیم خورشید محافظت كرد. نور خورشید می‌تواند گل‌ها را بسیار بی‌رنگ و حال كند و باعث ریزش آنها شود همین‌طور باعث سوختگی حاشیه برگ‌ها هم می‌شود. پامچال معمولا محلی را دوست دارد كه نیمه‌سایه باشد .

دکوراسیون داخلی و استفاده از گل لاله

اگر می‌خواهید روزهای بیشتری گلدان گل لاله حفظ شود، آن را به مكان سردی كه نور مستقیم ندارد منتقل كنید. اگر بارها سعی كرده‌اید تا پیاز لاله را به گل بنشانید و موفق نشده‌اید، نگران نباشید این كار خیلی ساده‌ای نیست و معمولا در گلخانه و تحت شرایط رطوبتی و دمایی خاص با میزان نوردهی ویژه انجام می‌شود. به همین دلیل است كه گل‌های محصول گلخانه خیلی درشت‌تر و خوشرنگ و آب‌تر هستند. اگر می‌خواهید بعد از تمام شدن گل‌های لاله از پیاز آن برای سال بعد استفاده كنید، نباید برگ‌های آن را ببرید و تا زمانی‌كه برگ‌ها خود بخود خشك شوند، به گلدان‌ها آب بدهید .وگرنه پیازها ناقص می‌مانند و چون رشد كامل خود را طی نمی‌كنند، دیگر پیاز مناسبی برای سال بعد نخواهند بود. بعد از زرد شدن برگ‌ها، دیگر به پیاز آب ندهید. حوالی تیرماه كه برگ‌ها زرد می‌شوند، پیازها را از خاك در بیاورید و اجازه بدهید چند روزی در سایه خشك شوند. بعد می‌توانید در روزنامه‌ای بپیچید و تا مهر ماه كه زمان كاشت پیازها می‌رسد، در جای خنك و خشك قرار دهید. خاك گل‌های پیاز‌دار همیشه خاك سبكی است. اگر پیاز لاله دارید بهتر است از مخلوط خاك سبك شنی و كود پوسیده استفاده كنید. البته بهتر است یك سال در میان پیاز در باغچه و گلدان كاشته شود. ساقه لاله در هوای سرد‌تر معمولا بلند‌تر می‌شود .اگر می‌خواهید یك دسته خوشه گندم تهیه كنید و ساقه‌های آن را به اندازه گلدان‌تان كوتاه كنید. بعد خوشه‌ها را دو روز توی آب خیس كنید و توی این مدت چند بار آبش را عوض كنید. بعد گلدان را پر از آب كنید و خوشه‌ها را در آن قرار دهید، سپس تمام قسمت‌های آن را از بالا تا پایین با پارچه نمدار نخی بپوشانید روزی پنج، شش بار باید روی آن را آبپاشی كنید. بعد از سه چهار روز جوانه‌ها دیده می‌شوند. هر وقت خوشه‌ها سبز شدند پارچه را برداشته و فقط روی خوشه‌ها را با اسپری، همیشه مرطوب نگه دارید .

استفاده از سیندژ گیاهی یا گل جزایر قناری  در دکوراسیون داخلی

سینره یا سینرر گیاهی اهل جزایر قناری است. به خاطر خرمن بزرگ گلی كه معمولا تمام گلدانش را دربر می‌گیرد، كمتر كسی به برگ‌های قلبی شكل بزرگش دقت می‌كند. بهترین رشد و نمو و گلدهی را در سال اول دارد. به‌طور معمول همه بعد از گلدهی آن را دور انداخته‌اند اما بهتر است بدانید اگر بتوانید دوره بی‌گلی آن را تحمل كنید می‌تواند تا دو سال در گلدان بماند و گل بدهد این گل تقریبا به‌جز رنگ زرد در بقیه رنگ‌ها دیده می‌شود .با بذر تكثیر می‌شود و از زمان كاشت بذرش تا گلدهی مدت زمانی حدود 6 تا 9 ماه لازم دارد. سینره به‌طور كلی هوای سرد را می‌پسندد. تابش مستقیم آفتاب را دوست ندارد و باید آن را هر روز و در مقدار كم آب داد. پیشنهاد می‌كنیم در دمای كمتر از 13 درجه با رطوبت بالا و در معرض آفتاب نگهداری شود. این گل بسیار زیاد در معرض هجوم حشراتی مثل شته و كنه است اما به خاطر عمر كوتاه گل‌هایش چندان نیازی به سم‌پاشی ندارد

یک روزه دکوراسیون خانه تان را تغییر دهید

اگر محیط خانه برایتان یکنواخت شده است، برای تنوع مجبور نیستید کل دکوراسیون را تغییر دهید. با روش‌های زیر، در کمتر از یک روز و حتی یک ساعت تفاوت زیادی ایجاد کنید.روکش صندلی‌ها را عوض کنیداگر از ظاهر صندلی‌ها خسته شده‌اید، رویه آن‌ها را عوض کنید.صندلی را سرو ته کنیدمیخ پرچ‌های صندلی را درآورید تا تشک صندلی از چارچوب آن جدا شود. چارچوب صندلی را به دقت تمیز کنید. در صورت خط و خش بودن، آن را با پلیش، لکه‌گیر یا کمی رنگ بپوشانید. چند دقیقه صبر کنید تا کاملا خشک شود. سپس براق کننده بزنید.تشک صندلی را برعکس روی پارچه جدید قرار دهید. از منظم بودن پارچه مطمئن شوید.صندلی را به حالت اول قرار دهید. تشک را در جای خود بگذارید و آن را به صندلی پرچ کنید.روی صندلی یا کاناپه چند کوسن جدید بگذاریدخیلی راحت یک صندلی یا نیمکت یکنواخت و خسته‌کننده را با چند کوسن با رنگ و طرح متنوع جدید جلوه دهید.به اطراف دقت کنید چه چیزی مورد نیاز است. رنگ خاص؟ طرح شاد یا طرح ملایم؟سری به مغازه‌هایی که دارای اجناسی با قیمت مناسب هستند، بزنید و وسایل دکوری تهیه کنید.یک جفت کوسن نمایی خاص به اتاق شما می‌دهد. همچنین به دنبال یک جفت بالش با رنگ یکسان ولی طرحی متفاوت باشید.سعی کنید بالش‌ها دارای منگوله، حاشیه، مهره‌دار و مخملی باشند. به یاد داشته باشید این بالش‌ها جلوه‌ای خاص به اتاق می‌دهند.با قرار دادن بالش‌های جدید روی مبل و ترکیب‌های مختلف، متوجه تغییر قابل توجه در فضای خانه خواهید شد.اگر می‌خواهید به خانه رنگ و لعاب جدیدی بدهید، برای جلب توجه می‌توانید فقط یک دیوار را با متضاد رنگ کنید.می‌توانید هر کدام از دیوارها مثلا دیوار بالای تخت را رنگ متضاد یا بالای وان را رنگ ملایم بزنید. دیوار پشت بوفه اتاق غذاخوری یا یکی از دیوارهای بلند هال یا حتی آخرین دیوار یک آشپزخانه مستطیل هم مناسبند.


نقاشی چه تاثیری در دکوراسیون داخلی دارد

یک غلطک نقاشی تنها چیزی است که برای رنگ کردن نیاز دارید. به دستور روی قوطی رنگ توجه کنید. بگذارید رنگ خشک شود سپس مبلمان را به حالت اول برگردانید. از حلقه‌هایی با هر جنس آهن، کروم و غیره استفاده کنید. آن‌ها را از بالا به اطراف تخت آویزان کنید و پارچه‌ای بزرگ دور تا دور تخت بکشید.هر چهار طرف را با پارچه پهن سجاف نمایید. سعی کنید پارچه به اندازه کافی بلند باشد تا در مواقع لزوم بتوانید آن را به طرف بالا تا بزنید.می‌توانید از یک تخته به عرض تخت خواب که آن را با پارچه هماهنگ پوشانده‌اید، برای دیوار بالای تخت استفاده کنید.محیط های اداری و فضای کاری از تجهیزات متفاوتی  استفاده میکنند تا بتوانند بخشی از کار روزانه خود را از طریق این وسایل و تجهیزات انجام دهند. برخی از افراد هم بخشی از کار و فعالیت خود را در منزل انجام میدهند و یا اینکه یک اتاقی را در منزل به انجام کارهای اداری خود اختصاص میدهند. البته کار کردن در منزل متفاوت با کار در محیط کاری است. فضای اداری و کاری هم مثل فضای منزل نیاز به طراحی و دیزاین دارد با توجه به اینکه ساعاتی از روز را در محیط کار به فعالیت میپردازیم بنابراین طراحی زیبا و حرفه ای میتواند در روحیه ی کارمندان تاثیر گذار باشد.

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


سه شنبه 2 آبان 1396 05:21 ب.ظ
تخفیف ویژه 10 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 10 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 10 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 10 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 10 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه.
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 10هزار تومن پرداخت میکنید.
راستی در ماه مبارک رمضان برای مسافران و معذورین شرعی قبل و بعد از افطار باز است.
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

سه شنبه 2 آبان 1396 01:40 ق.ظ
سلام دوست عزیز وبلاگ خوبی دارید اگه دوست دارید وبلاگ رو تبلیغ کنی به وب من بیا و لینک وبلاگتو ثبت کن تا رتبط بره بالا و یه همکاری دو طرفه داشته باشیم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


ایده های نوین برای دکوراسیون داخلی
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محسن توکلی ساوه
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :